Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

About us PR-services Clients Projects Contacts
search
українська | русский | english
  Projects
ŠKODA AUTO відповідатиме за розвиток платформи MQB-A0
ŠKODA AUTO тепер відповідає за розвиток глобальної платформи MQB-A0 концерну Volkswagen. Вона буде використовуватися брендами Групи ŠKODA і Volkswagen для розробки нових бюджетних моделей для регіонів з високим потенціалом зростання, зокрема Індії, Росії, Африки, а також країн Південно-Східної Азії і Латинської Америки.
more
Українська команда перемогла у конкурсі ŠKODA Challenge
У ювілейному 10-му конкурсі професійної майстерності ŠKODA Challenge українці посіли перше місце у номінації «Найкраща команда» і третє у номінації «Електрик-діагност».
more
Акція для клієнтів ŠKODA «Лови момент удачі»
Осінь – щедра на дарунки. Ми також пропонуємо вам виграти приємні подарунки від ŠKODA. Станьте одним з 90 переможців акції та отримуйте стильні оригінальні сувеніри ŠKODA. Ловіть свій момент удачі – беріть участь в осінній акції для клієнтів сервісу.
more
Інформація щодо збільшення строків поставок автомобілів
ТОВ «Єврокар» повідомляє про тимчасове збільшення строків поставки автомобілів ŠKODA у дилерську мережу через відтермінування виробництва автомобілів виробником ŠKODA AUTO a.s.
more
Унікальна акція від СГ «ТАС»: ŠKODA придбай – КАСКО тримай!
Страхова група «ТАС» спільно з офіційним дистриб’ютором автомобілів ŠKODA в Україні компанією «Єврокар» прийняли рішення про продовження терміну проведення ексклюзивної акції для покупців автомобілів марки ŠKODA, зокрема моделей KODIAQ, KAROQ, KAMIQ.
more
ŠKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200
З моменту запуску у виробництво ŠKODA AUTO випустила вісім мільйонів механічних коробок передач MQ200 на заводі у Млада-Болеславі. ŠKODA AUTO виробляє різні трансмісії, що використовуються у моделях декількох брендів Групи. Виробництво механічних трансмісій MQ100 та MQ200 на головному заводі у Млада-Болеславі; автоматичні трансмісії DQ200 на об'єкті Врхлабі
more
Чат-бот Лаура допоможе клієнтам підібрати модель ŠKODA
Чат-бот Лаура, розроблений компанією ŠKODA AUTO, навчився підбирати найвідповіднішу модель автомобіля залежно від пріоритетів і бюджету покупця.
more
ŠKODA AUTO - генеральний партнер Tour de France 2021
Цього літа ŠKODA AUTO у 18-те стала генеральним партнером велогонки Tour de France, яка проходить з 26 червня по 18 липня.
more
В Україні стартували продажі оновленого ŠKODA KODIAQ
Оголошені ціни і комплектації оновленого флагманського кросовера ŠKODA KODIAQ в Україні. Вартість базової версії з 2-літровим бензиновим 180-сильним двигуном, повним приводом та LED оптикою складає 835 881 грн*. Автомобіль уперше отримав матричні фари у комплектаціях Laurin&Klement і Sport Line.
more
«Єврокар» підтримує велоспортсменів
Професійна велокоманда Eurocar Grawe Ukraine розпочала виступи на українських і міжнародних змаганнях, у її складі - найсильніші гонщики України, учасники чемпіонату Європи та світу. В рамках співпраці з офіційним дистриб'ютором ŠKODA компанією «Єврокар» також була організована аматорська команда і відкрита дитяча велоакадемія, що відповідає глобальній стратегії ŠKODA з підтримки велосипедної культури в Україні.
more
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook