Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
Переїзд до нового офісу як проект внутрішньокорпоративного PR

В кінці 2009 року PR-бюро «Дієслово» здійснило PR-підтримку важливого внутрішньокорпоративного проекту для фармацевтичної компанії Sanofi-Aventis: переїзд  до нового офісу.

Чого зазвичай очікують від переїзду? У багатьох він асоціюється з тривалим і неприємним процесом, який вимагає витрати сил і енергії, а також часу. Та це не так.

PR-бюро «Дієслово» довело, що переїзд до нового офісу - це не тільки приємні клопоти, а й привід об'єднати і зміцнити команду загальним передчуттям змін на краще. Саме тому переїзд Sanofi-Aventis і Zentiva став особливою подією для обох компаній. Кожен співробітник з нетерпінням чекав дня відкриття і креативне агентство зробило все, щоб зробити його святковим.

У межах цієї внутрішньої PR-акції PR-бюро «Дієслово» здійснило повний комплекс робіт:

• розробку фірмового стилю акції;

• поетапну зйомку відеофільму;

• проведення конкурсу серед співробітників;

• розробку комунікаційних матеріалів;

• дизайн і копірайтинг для корпоративного видання Zoom в Україні;

• організацію святкування дня переїзду.

81e4b9aebb14f0f2de2339e97f7c92c1

 

До переїзду в новий світлий офіс співробітники компанії отримали серію ньюслеттер, в яких висвітлювався хід будівництва, а розроблений креативним агентством календар відраховував дні до цього дня.

У святковий для співробітників компаній день переїзду до холі бізнес центру грала жива музика, зону ресепшен і meeting-room прикрашали інсталяції у вигляді повітряних кульок.

Щоб внести інтригу, PR-бюро «Дієслово» організувало конкурс серед працівників на серію назв для кімнат переговорів і забезпечило переможців цінними призами.

Під час святкового фуршету співробітникам компаній було показано фільм про те, як відбувалася підготовка до переїзду, чого від цієї події чекали співробітники обох компаній.

В межах заходу креативним агентством також були розроблені привітальні банери, Інтернет-банер для сайту компанії, велкам-бук (гайд з корисною інформацією для співробітників), написані текстові матеріали: новина на сайт, лист партнерам про переїзд.

 

news_letter_pere

Ньюслеттер

                              sanofi_pere_1    sanofi_pere_2

                                                   Банер                                        Лист партнерам

sanofi_pere_3

Інтернет-банер

kalendar_sanofi_2

Календар


Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook