Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
ŠKODA AUTO випустила 8 млн механічних КПП MQ200

З моменту початку виробництва на заводі у Млада-Болеславі у 2000 році ŠKODA AUTO випустила 8 млн механічних коробок передач MQ200. Механічна п'яти- або 6-ступінчаста коробка передач встановлюється на різні моделі ŠKODA, а також на автомобілі Volkswagen, Audi і Seat Group. Щодня виробляється близько 1900 одиниць.

Михаель Оельєклаус, член Правління ŠKODA AUTO з виробництва та логістики, підкреслює: «Я вітаю всю команду з цим результатом. Це велике досягнення, яке свідчить про нашу технічну експертизу: механічна коробка передач MQ200 - приклад високої якості і надійності, а також підтвердження того, що виробництво автокомпонентів є важливим на рівні Групи».

Лише минулого року з конвеєра у Млада-Болеславі зійшло 383 000 одиниць механічної п'яти- або 6-ступінчастої трансмісії, а щоденний обсяг виробництва на даний час складає близько 1 900 одиниць. MQ200 встановлюється на автомобілі з бензиновими двигунами з крутним моментом до 200 Нм і робочим об'ємом від 1,0 до 1,6 літра. Нею комплектуються автомобілі ŠKODA, Volkswagen, Audi і Seat.

Окрім MQ100 і MQ200 у Млада-Болеславі, на своєму заводі у Врхлабі ŠKODA AUTO також випускає 7-ступінчасту автоматичну коробку передач DQ200. В цілому у виробництві трансмісій на двох об'єктах компанії працює близько 1 700 осіб.

Разом з виробництвом трансмісій на тому ж заводі у Млада-Болеславі ŠKODA виробляє високовольтні тягові батареї для PLUG-IN гібридних моделей ŠKODA SUPERB iV і ŠKODA OCTAVIA iV. Там само на початку 2022 року розпочнеться виробництво акумуляторних систем MEB для ŠKODA ENYAQ iV.


Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook