Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
Акція для клієнтів ŠKODA «Лови момент удачі»

З 01 жовтня до 30 листопада 2021 року запрошуємо вас пройти технічне обслуговування або ремонт вашого автомобіля в дилерській мережі ŠKODA з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту, а також взяти участь в розіграші призів.

Акція буде проходити в два тури. В кожному турі буде визначено по 45 переможців. Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Перший тур визначить переможців жовтня 2021 року, другий – листопада 2021. Оголошення результатів буде проводитись на початку листопада 2021 року та грудня 2021 року відповідно.

Обирайте якість та впевненість, забезпечте свою ŠKODA оригінальними запасними частинами з гарантією і автоматично беріть участь в розіграші.

Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua. Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.

Офіційні правила участі в сервісній акції «Лови момент удачі».

*Акція діє з 01 жовтня до 30 листопада 2021 в дилерських підприємствах мережі ŠKODA, визначених в Офіційних правилах.


Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook