Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
PR -бюро «Дієслово» організувало відкриття інноваційного виробництва Фармацевтичної фірми «Дарниця»

PR-бюро «Дієслово» організувало офіційне відкриття інноваційного виробництва інфузійних розчинів Фармацевтичної фірми «Дарниця».

Перед командою PR-бюро «Дієслово» стояло завдання підкреслити інноваційність (причому не тільки для України), високий європейський рівень і соціальну значимість підприємства.

Відкриття європейського, орієнтованого на турботу про здоров'я населення виробництва, відвідала перша леді України Марина Порошенко.

Photo_Dieslovo_1

«Зараз, коли наша країна вибрала європейський шлях розвитку, дуже приємно, що національний виробник, незважаючи на труднощі, орієнтується на стандарти якості, визнані в Європі і в усьому світі», - зазначила пані Порошенко.

Програма заходу включала екскурсію по інноваційному виробництву європейського типу, прес-брифінг, благодійну акцію з передачі ліків у медичні установи з пораненими із зони АТО.

Photo_Dieslovo_2

Генеральний директор Фармацевтичної фірми «Дарниця» Світлана Діденко, підбиваючи підсумки події, сказала: «Про патріотизм нашої команди свідчать не слова - вчинки. Навіть у найважчий час ми віримо в європейське майбутнє України і реалізуємо довгострокові інвестиційні проекти. Крім розвитку інноваційного виробництва в Фармацевтичної фірми «Дарниця», ми активно займаємося благодійністю і за останній час передали гуманітарної допомоги на суму близько 7 мільйонів гривень».

Директор PR-бюро «Дієслово» Ніна Алі зазначила: «Нам дуже приємно працювати з лідером фармацевтичного ринку України. Тим більше, що в даному випадку, є про що розповісти широкій громадськості - адже мова йде не тільки про абсолютно новий для України, а й соціально значимому продукті, гранично необхідному як для фронту, так і для великого кола пацієнтів».


Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook