Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
Презентація польотної програми «Bravo Airways» та TPG в аеропорту «Київ»

7 квітня PR-бюро «Дієслово» надало прес та організаційну підтримку презентації розширеної польотної програми «Bravo Airways» на літній сезон 2016 року. Польотну програму авіакомпанія  «Bravo Airways» підготувала разом з туристичним оператором Travel Professional Group (TPG) та Міжнародним аеропортом «Київ» (Жуляни). 

IMGL8383

Нова пропозиція на ринку дозволить збільшити обсяги виїзного туризму за основними літніми напрямками: в Туреччину, Грецію, Болгарію, Кіпр, Чорногорію, а також – Албанію та Мальту, що за результатами минулого сезону є одними із найбільш популярних. 

Для українських пасажирів нова чартерна програма означає, передусім, більш вигідні ціни на нові пропозиції від провідної туристичної компанії за популярними напрямками. 

Чартерні рейси за новою програмою авіакомпанії «Bravo Airways» та туроператора TPG, яка стартує 28 квітня 2016 року, будуть виконувати три середньо-магістральні літаки «Bravo Airways»: два Boeing McDonnell Douglas (MD-82/83) і один Boeing 737. Усі літаки «Bravo Airways» до літнього сезону 2016 пройшли капітальний ремонт, який здійснюється щоп’ятнадцять місяців.

IMGL8546

«Усі напрямки нової програми дуже популярні, за деякими з них, наприклад, до Туреччини, вільних місць на рейси 2016 року вже майже не залишилося. Ми з розумінням поставилися до дефіциту і запустили нові рейси. Утім, судячи із високого рівня попиту, завбачливіше придбати тур заздалегідь», - сказав генеральний директор авіакомпанії «Bravo Airways» Віктор Телегін.

Президент авіакомпанії «UM Air» Родріг Мерхеж відмітив: «Нам вдається продуктивно працювати у партнерстві, пропонувати нові ефективні рішення для ринку, тому що ми акцентуємося на позитиві, а не лише на труднощах сьогоденної економічної ситуації. Так, ціна  на паливо нині знизилася як ніколи, геополітична ситуація зумовлює необхідність створення нових авіамаршрутів. Також нам (прим. авт. Асоціації підприємств авіаційної галузі України) вдалося після тривалої боротьби зняти з посади керівника Державної авіаслужби України Д. Антонюка, який сприяв монополізації ринку. Ми сподіваємося, що це позитивно вплине на авіагалузь України». Авіакомпанія «UM Air» є основним партнером «Bravo Airways» в Україні, що передбачає двостороннє повітряне партнерство компаній – можливість зробити запит авіаборту партнера для виконання планових рейсів.  

«Складна економічна ситуація у нашій державі не є таїною. Але я погоджуюся з Родрігом Мерхежем у тому, що великі складнощі означають ще й великі можливості. Наша компанія прийшла на цей ринок не на одне десятиліття, тому в усі часи для наших клієнтів ми пропонуємо тільки найкраще. Ми обрали «Bravo Airways» нашим партнером тому, що високий рівень сервісу (комфорту, перевізок, харчування) цієї компанії відповідає нашим критеріям», - сказав директор Департаменту з розвитку Travel Professional Group Валерій Паренчук. Також на презентації була присутня Олена Бойко – директор Департаменту з продажів TPG.

IMGL9065

Генеральний директор компанії «Майстер-Авіа» Олексій Яковець привітав нового партнера «Bravo Airways» від імені Міжнародного аеропорту «Київ». О. Яковець також додав: «Хочу відмітити, що аеропорт «Київ» не є конкурентом головного аеропорту України – «Борисполя». Ми працюємо на міську громаду Києва та гостей столиці».  

На запрошення PR-бюро «Дієслово» презентацію розширенної польотної програми «Bravo Airways» освічували 15 ЗМІ, включно із 2 телеканалами.


Додаткові матеріали
Get the Flash Player to see this player.
BamBarBia.TV: «Bravo Airways», презентація авіакомпанії, аеропорт Жуляни, Київ
Get the Flash Player to see this player.
Espreso.TV Українці влітку зможуть відвідати більше країн
Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook