Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Про нас PR-послуги Клієнти Проекти Контакти
пошук
українська | русский | english
  Проекти
PR-бюро «Дієслово» розробило новорічні презентаційні матеріали для компанії BASF

Напередодні новорічних свят, для хімічного концерну BASF, «Дієслово» розробило ідею, дизайн електронної, інтерактивної та новорічних вітальних листівок, корпоративного календарю на 2015 рік та вітального макету в пресу.

Оригінальність задуму, якість виконання, сучасна естетика і нестандартний дизайн відображають суть компанії BASF як випереджаючого час виробника ефективних та інноваційних продуктів. Матеріали створювалися для відділу засобів захисту рослин, які допомагають аграрію виконувати одну з найважливіших робіт на Землі.

Креативне агентство запропонувало концепцію календарю «З висоти пташиного польоту», яка демонструє всю красу оброблених полів. Як символ застосування засобів BASF в аграрній сфері - над кожним з полів літає невеликий  літачок-«кукурузник», що зазвичай використовується для розпилення хімпрепаратів.

                 calendar_basf_1  calendar_basf_2

Розроблена «Дієслово» новорічна листівка не тільки покликана підтримати позитивний і сучасний імідж компанії, але  й виділитися серед інших вітальних листівок, звернути на себе увагу одержувача. Керуючись цим, фахівці агентства розробили концепцію «Листівка-тіньовий світильник»: листівка, яку можна використовувати в якості святкового світильника, відкидає гарні фігурні відблиски. Ідея листівки - показати, як зовсім небагато тепла і світла можуть змінити на краще навколишній світ.

basf_bliki

Новорічна листівка

basf_maket

Новорічний макет в пресу


Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook