Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

About us PR-services Clients Projects Contacts
search
українська | русский | english
  Projects
ŠKODA покращує умови кредитної програми для своїх клієнтів.
ŠKODA покращує умови кредитної програми для своїх клієнтів.
Компанія «Єврокар» у співпраці з банками-партнерами оголошує про старт нової кредитної програми, за умовами якої можна придбати автомобілі ŠKODA з мінімальним щомісячним платежем.

Придбання автомобіля ŠKODA - завжди відмінна ідея, а з новими умовами кредитування ще й фінансово-вигідна. Конкурентними перевагами чеського бренду є незмінна висока якість автомобілів, набір сучасних асистентів допомоги, системи безпеки і широка модельна лінійка. Покращена програма покликана розширити можливості покупки автомобілів ŠKODA в кредит вже сьогодні.

Починаючи з 23 травня 2019 року компанія «Єврокар» з банками-партнерами: «Ощадбанк», «Укргазбанк», «ОТП Банк», «Кредобанк» та «Банк Глобус» **, запускає програму споживчого автокредитування головною перевагою якого є можливість доступного щомісячного погашення кредиту. Наприклад, платіж по автокредиту на ŠKODA OCTAVIA при першому внеску 50% і терміні кредитування 60 місяців складе від 4 640 грн. на місяць*. Залежно від суми першого внеску і терміну кредитування щомісячний платіж може змінюватися. Наприклад, виплата по кредиту ŠKODA OCTAVIA при першому внеску 60% і терміні кредитування 84 місяців складе від 2 800. в місяць. * Розрахувати щомісячний платіж за програмою для будь-якої моделі ŠKODA можна в офіційному дилерському центрі ŠKODA на території України.

Автомобілі марки ŠKODA - лідери на автомобільному ринку України. Грамотна цінова політика, досконала дилерська мережа, широкі фінансові інструменти, а також програма лояльності - це те, що дозволяє бренду залишатися в топі вибору українських споживачів. Запрошуємо вас відвідати дилерський центр і вибрати вигідні для вас умови кредитування для покупки бажаного автомобіля.

Детальніше ознайомитися з умови кредитування можна на сайті: http://www.skoda-auto.ua/

* Щомісячний платіж для автомобіля ŠKODA OCTAVIA 1.6 MPI / 110 л.с. 5MG станом на 23 травня 2019 року становить:

2 800 гривень при першому внеску 60% і терміні кредитування - 84 місяців, реальна процентна ставка - 7,4% річних.
4 640 гривень при першому внеску 50% і терміні кредитування - 60 місяців, реальна процентна ставка - 7,7% річних.
Максимальна сума кредиту - необмежена. Кредитує банк АТ «Ощадбанк».

** Пропозиція діє з 23 травня 2019 року за придбанні автомобілів Škoda в дилерських центрах Škoda на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і територій вільної економічної зони «Крим». Детальні умови дізнавайтеся на сайті www.skoda-auto.ua, у свого Дилера або у відділеннях Банку-партнера.

Банки-партнери: АТ «Ощадбанк», Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р., АБ «Укргазбанк» Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 р., «ОТП Банк» Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р., АТ «Кредобанк» Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 р., АТ «КБ« Глобус »Ліцензія НБУ № 240 від 21.01.2019 р.

more
Акція на оригінальні запасні частини ŠKODA «Сплануй свою подорож».
З 01 червня до 15 вересня 2019 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA.
Знижки до 20% на оригінальні запасні частини ŠKODA*.

З 01 червня до 15 вересня 2019 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальні запасні частини ŠKODA. Запрошуємо всіх власників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою подбати про свій автомобіль з вигідними сезонними знижками.

Знижки можна отримати на такі групи оригінальних запчастин ŠKODA:

Оригінальна олива
Масляні фільтри
Ремонтний комплект ГРМ
Амортизатори
Гальмівні колодки (передні, задні)
Гальмівні диски (передні, задні)
Диски гальм серії ŠKODA Economy
Колодки гальм ŠKODA Economy
Батарея акумуляторна ŠKODA Economy
Амортизатор ŠKODA Economy
Свічки запалювання ŠKODA Economy
Повітряний фільтр салону ŠKODA Economy
Щітки склоочищувача к-т ŠKODA Economy
Чекаємо на вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA!

З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, окрім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальних запасних частин ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Довідка:

ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів ŠKODA в Україні. Товариство працює з квітня 2005 року та входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському ринку.

Товариство «Єврокар Сервіс» пропонує послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває усю територію України. ТОВ «Єврокар Сервіс» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001.

ПрАТ «Єврокар» входить до Групи компаній «Атолл Холдинг» і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської обл. Місце для будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

more
ŠKODA - автомобільний партнер фестивалю відеокультури «ВідеоЖара 2019»
C 8 по 9 червня в Києві на Арт-заводі «Платформа» пройде найпопулярніший блогерський фестиваль країни.
C 8 по 9 червня в Києві на Арт-заводі «Платформа» пройде найпопулярніший блогерський фестиваль країни. Запрошуємо гостей зануриться в онлайн і офлайн і світ ŠKODA: пройти реальний або віртуальний тест-драйв, а також ознайомитися з вигідними умовами покупки автомобілів ŠKODA.

В даний час все переходить в режим «онлайн», все більше набирає популярності відеоблогінг, а електронні системи допомоги стають більш затребувані для людей різних вікових груп. Слідуючи тенденціям діджіталізаціі, автомобілі марки ŠKODA відповідають запитам найвимогливіших споживачів і оснащені широким спектром асистентів-помічників. Це такі сучасні Діджитал рішення як: бездротове управління навігацією, радіо або музикою з мобільних пристроїв; система Smart Link, яка включає в себе CarPlay і Android Auto, за допомогою яких можливо інтегрувати мобільні пристрої з інформаційно-розважальними системами автомобіля; інформаційно-розважальні системи Amundsen і Columbus, які здійснюють візуально-технічну підтримку водія, рекомендуючи найближчі заправні станції при необхідності дозаправки і інше.

Приділяючи особливу увагу безпеці ŠKODA також пропонує своїм клієнтам «розумні» електронні помічники, які миттєво реагують на дорожню обстановку, а саме: систему перемикання світла фар Light Assist, адаптивний круїз-контроль, систему розпізнавання знаків Travel Assist, систему утримання в смузі Lane Assist, помічника при паркуванні Park Assist, cистему допомоги в пробках і заторах Traffic Jam Assist, датчики сліпих зон і інші.

Запрошуємо гостей відвідати стенд ŠKODA, ознайомитися з сучасними технологіями реалізованими в автомобілях, а також пройти тест-драйв популярних моделей ŠKODA OCTAVIA, ŠKODA KAROQ і ŠKODA KODIAQ.

Керуй життям. Like ŠKODA!

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

more
Переможці акції «Пройди ТО – отримай подарунки» в травні 2019 року

more
Літнє зниження цін: на обмежений склад ŠKODA діє спеціальна пропозиція
У всіх офіційних дилерських центрах ŠKODA діє спеціальна пропозиція на лімітований склад автомобілів. Максимальна вигода при покупці автомобіля ŠKODA може становити до 90 000 грн. *
Мріяти про море краще зі ŠKODA! З такою економією при покупці автомобіля мрії цілком можуть стати реальністю. Компанія «Єврокар» пропонує клієнтам спеціальні ціни з нагоди розпродажі автомобілів 2019 модельного року. Наприклад, неперевершена за своїми технічними характеристиками модель ŠKODA OCTAVIA, яка з перших секунд закохує в себе завдяки оригінальному дизайну, ергономічному салону, зручних дрібниць Simply Clever, доступна з максимальною вигодою до 90 000 грн *

Готовий до літніх пригод і компактний кросовер KAROQ. Маючи значну місткість (багажник може вміщати до 1630 л) і жвавий турбомотор об'ємом 1.5 літрів, кросовер доставить галасливу компанію в будь-яку точку на карті, з легкістю подолавши місцями відсутнє дорожнє покриття. Вигода при придбанні цієї моделі може становити до 27 000 грн. * Досконалий по комфорту, безпеки і сучасним технологіям бізнес-седан ŠKODA SUPERB також доступний за спеціальною ціною з вигодою - до 49 000 грн *

Для клієнтів розглядають покупку в кредит компанія «Єврокар» з банками-партнерами пропонує вигідні фінансові умови. Важливою складовою кредитної програми є доступна сума щомісячного погашення. Залежно від початкового внеску термін і виплата може змінюватися.

Детальніше дізнатися про програму кредитування ** і знижки для всіх моделей можна у всіх дилерських центрах ŠKODA на території України.

Керуй життям. Like ŠKODA!

* Пропозиція діє з 11.06.2019 року і до 30.09.2019 року (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість автомобілів обмежена.

Еквівалент вигоди при покупці моделі SKODA Octavia в комплектації Ambition 2,0 TDI / 100kW 6DSG становить 3 334 доларів США, вигода при покупці моделі SKODA SUPERB в комплектації Style 1,8 TSI / 132kW DSG становить 1 829 доларів США; вигода при покупці моделі ŠKODA KAROQ в комплектації Style 1,5 TSI / 110kW 7 DSG становить 1 000 доларів США. Сума вигоди в гривні змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США, встановленого НБУ на дату оплати. Сума вигоди станом на 11.06.2019.

** Банки-партнери: АТ «Ощадбанк», Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 р., АБ «Укргазбанк» Ліцензія НБУ № 123 від 06.10.2011 р., «ОТП Банк» Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р ., АТ «Кредобанк» Ліцензія НБУ № 43 від 11.10.2011 р., АТ «КБ« Глобус »Ліцензія НБУ № 240 від 21.01.2019 р.

Детальні умови про ціни та умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.skoda-auto.ua, у свого Дилера або у відділеннях Банку-партнера.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

more
Вибухова знижка на ŠKODA KODIAQ
Унікальна пропозиція! Економія до 64 000 грн при покупці ŠKODA KODIAQ 2019 модельного року.*
Навіщо вибирати між купівлею нового автомобіля і поїздкою сім'ї у відпустку, якщо можна придбати ŠKODA KODIAQ і відправитися до моря?! Компанія «Єврокар» пропонує своїм клієнтам скористатися сезонним зниженням цін і придбати популярний позашляховик KODIAQ за спеціальною ціною з вигодою до 64 000 грн*.

Ловіть хвилю пригод і відмінного сімейного відпочинку разом з ŠKODA KODIAQ. Комфортний для бездоріжжя кліренс (187мм), off-road режим, а також середня витрата 6 літрів в комбінованому циклі, дозволять сповна насолодитися подорожжю. Вся сім'я комфортно розміститься на задньому ряду салону автомобіля завдяки кріпленням дитячих сидінь ISOFIX, а також можливості замовлення третього ряду сидінь, які так подобається домашнім улюбленцям. На далеких відстанях, в умовах бездоріжжя KODIAQ відчуває себе в своїй стихії. Ця модель має найвищу оцінку безпеки експертів Euro NCAP - 5 зірок, включаючи наявність систем натягу ременів, блокування дверей і люків, зупинку подачі палива і інше.

З KODIAQ не нудно відправитися в далеку подорож, завдяки наявності інформаційно-розважальних систем і Діджитал-помічників. Наприклад, Smart Link, який включає в себе CarPlay і Android Auto, дозволять інтегрувати мобільні пристрої з розважальними системами автомобіля, виводячи на екран карти Google або TomTom і актуалізуючи трафік на дорогах. Infotainment Online здійснює візуально-технічну підтримку водія, рекомендуючи найближчі заправні станції при необхідності дозаправки; пропонує інформацію про погоду в пункті призначення для коригування маршруту, а також передає актуальні світові і локальні новини по завантажених RSS-каналах. Додаток ŠKODA Media Command дозволяє пасажирам здійснювати бездротове управління навігацією, радіо, музикою з мобільних пристроїв, підключених через Wi-Fi.

Крім того, в цьому році для клієнтів діє розширена гарантія: замість 2-х років в базовій комплектації пропонується опція продовженої гарантії - 4 роки або 90 000 км пробігу **.

Поспішайте придбати стильний ŠKODA KODIAQ за спеціальною ціною. Запрошуємо вас протестувати дану модель в будь-якому дилерському центрі ŠKODA на території України.

Більше інформації про моделі можна знайти на сайті ТОВ «Єврокар»: http://www.skoda-auto.ua/

Керуй життям. Like ŠKODA!

*Пропозиція діє з 18.06.2019 року і до 30.09.2019 року (або до реалізації останнього автомобіля) на автомобілі, що знаходяться на складах в Україні, крім території вільної економічної зони «Крим», а також тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. Кількість автомобілів обмежена. Еквівалент вигоди при покупці моделі SKODA Kodiaq в комплектації L & K 2,0 TDI / 140kW 7DSG становить 2 370 доларів США. Сума вигоди в гривні змінюється прямо пропорційно зміні курсу долара США до гривні, встановленого НБУ на дату оплати. Детальна інформація про ціни і співвідношення розміру знижки до попередньої вартості на сайті - www.skoda-auto.ua.

**Пакет продовженої гарантії активується після 24 календарних місяців, якщо пробіг автомобіля менше 90 000 км. З детальними умовами пакета продовженої гарантії і гарантійних зобов'язань на автомобілі Skoda Kodiaq можна ознайомитися в дилерській мережі ŠKODА.

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

more
60 років легенді: ŠKODA OCTAVIA відзначає ювілей
Найперші моделі ŠKODA OCTAVIA зійшли з конвеєра в Млада-Болеславі 60 років тому. До сьогоднішнього дня OCTAVIA залишається легендарним бестселером чеського бренду.
Перші ŠKODA OCTAVIA були випущені в січні 1959 року. У перекладі з латинської слово «octavia» означає «вісім»: восьма за рахунком модель, випущена після Другої світової війни, і восьмий автомобіль за всю історію чеського бренду оснащений незалежною підвіскою, яку чеський бренд вперше представив в 1933 році.

Під капотом першої OCTAVIA знаходився чотирициліндровий двигун об'ємом 1,1 л потужністю 29,4 кВт, який передавав тягу на задні колеса через чотириступінчасту механічну коробку передач. Максимальна швидкість досягала 110 км/год, а витрата палива становив всього 7,7 л на 100 км. Також в 1959 році дебютувала більш потужна версія OCTAVIA, вона отримала назву OCTAVIA SUPER і була оснащена двигуном об'ємом 1,2 л потужністю 33 кВт (45 к.с.).

У вересні 1960 року публіці був представлений універсал OCTAVIA COMBI. Незважаючи на свої компактні зовнішні габарити автомобіль з комфортом вміщував п'ятьох пасажирів і мав багажник об'ємом 690 л, а при складених спинках задніх сидінь об'єм збільшувався до 1050 л.

Дводверний седан випускався до 1964 року: останній такий автомобіль OCTAVIA SUPER зійшов з конвеєра в Млада-Болеславі 11 квітня. Вже незабаром був представлений наступник моделі, їм стала абсолютно нова ŠKODA 1000/1100 MB з несучим кузовом і заднемоторной компонуванням. Остання OCTAVIA з кузовом універсал була зібрана на заводі в Квасинах 21 грудня 1971 року. У 1966 році надійна ŠKODA OCTAVIA лягла в основу TREKKA - першого автомобіля в Новій Зеландії, який був розроблений у тісній співпраці з чеським автовиробником.

З появою першої сучасної OCTAVIA назва моделі стало синонімом бренду. У 1992 році, після об'єднання з концерном Volkswagen Group, почалася робота над створенням принципово нової моделі. Нова OCTAVIA дебютувала 4 квітня 1996 року і негайно отримала вищі оцінки за активну і пасивну безпеку. Автомобіль відрізнявся великим багажником, обсяг якого варіювався від 528 до 1328 л. Універсал OCTAVIA COMBI, ще більш просторий і надзвичайно успішний на європейських ринках, був представлений в березні 1998 року, а перша модифікація OCTAVIA з повнопривідною трансмісією з'явилася в 1999 році.

Друге покоління ŠKODA OCTAVIA, що випускалося з 2004 по 2013 рік, продовжило успіх моделі: крім ще більшої функціональності, цю модель відрізняли інноваційні технології та оснащення, в тому числі бензинові двигуни з безпосереднім уприскуванням палива і автоматична коробка передач DSG з двома зчепленнями.

На сьогоднішній день ŠKODA OCTAVIA третього покоління залишається бестселером чеського бренду. Модель знаходиться у виробництві з листопада 2012 року, а в лютому 2017 року було повністю оновлено. Понад 2,5 млн клієнтів зупинили свій вибір на OCTAVIA третього покоління. В Україні дана модель традиційно займає перше місце в класі, з часткою ринку 45%. *

* За даними дослідження структури продажів нових легкових автомобілів ІАГ Автоконсалтинг за 5 місяців 2019 року

Довідка:

ТОВ «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку. Компанія "Єврокар" надає послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває всю територію України В дилерській мережі ŠKODA представлений максимально повний спектр послуг при покупці автомобіля, запчастин і аксесуарів, а також послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Дилерська мережа ŠKODA є однією з найбільших в Україні. Високий рівень якості послуг, що надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується застосуванням системи менеджменту відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 діє до: 2015.

more
Делегація Сенату Чеської Республіки відвідала завод «Єврокар»
26 червня 2019 року делегація Комітету з регіонального розвитку, державного адміністрування і навколишнього середовища Сенату Парламенту Чеської Республіки у рамках візиту до Закарпатської області відвідала завод «Єврокар».
До складу делегації увійшли, зокрема, заступник голови Сенату Ян Горнік, сенатори Збинєк Лінгарт, Петер Голечек, Мілош Вистрчіл, Посол Чехії в Україні Радек Матула, Генеральний консул ЧР у Львові Павел Пешек та його заступник Ігор Шедо. З української сторони у робочій зустрічі взяли участь члени наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов та Олексій Ягічев, генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко, керівник напрямку зовнішніх зв’язків Групи «Єврокар» Олена Чепіжко.

У рамках заходу українська сторона зустрічі ознайомила делегацію з ключовими можливостями та потенціалом розвитку заводу «Єврокар» та індустріального парку «Соломоново» - сучасного індустріального комплексу з розвиненою інфраструктурою і логістикою для розміщення підприємств виробників автомобільних компонентів. Під час зустрічі учасники також оглянули виробничі потужності заводу.

Українсько-чеський проект з виробництва та продажів автомобілів бренду ŠKODA на території України є важливим для обох країн. Плідна співпраця чеської ŠKODA Auto a.s. та компанії «Єврокар» триває вже понад 20 років. За цей час було побудовано завод, який сьогодні є фактично єдиним діючим в Україні виробником легкових автомобілів, створено кваліфіковану дилерську мережу ŠKODA, яка охоплює всю територію України. У результаті спільних зусиль бренд ŠKODA вже не перший рік впевнено утримує свою позицію у ТОП-5 українського авторинку.
Для компанії «Єврокар» була велика честь приймати на території заводу делегацію Сенату Чеської Республіки. Зустріч стала свідченням міцних ділових відносин між Україною та Чехією та заклала підґрунтя для подальшої міжнародної співпраці.

more
ŠKODA в шістнадцятий раз підтримає Тур де Франс
ŠKODA вже шістнадцятий раз виступає в якості офіційного і транспортного партнера Тур де Франс. В цьому році автовиробник надасть 250 автомобілів для організації та супроводу велогонки. Очолювати основну групу гонщиків буде флагман ŠKODA SUPERB з директором Крістіаном Прюдомм (Christian Prudhomme). Шанувальники велоспорту зможуть стежити за подіями гонки, скачавши офіційне мобільний додаток Тур де Франс, створене за підтримки ŠKODA.
Алан Фаві, член Ради директорів ŠKODA AUTO, відповідальний за продажі і маркетинг зазначив: «Як офіційний партнер Тур де Франс, ми представляємо наш бренд мільйонам шанувальників велоспорту на одному з найбільш емоційних спортивних подій у світі. У березні ми продовжили угоду про співпрацю до 2023 року з організатором Тур де Франс - Спортивній організацією Аморі (A.S.O.). Це стало основою для наших спільних майбутніх успіхів, в черговий раз підкреслюючи важливу роль велоспорту і Тур де Франс в спонсорської стратегії ŠKODA».

ŠKODA в 16-й раз поспіль виступить офіційним і транспортним партнером заходу. В цьому році чеський бренд надасть в розпорядження організаторів гонки 250 автомобілів, в тому числі позашляховики KODIAQ і KAROQ, бестселер марки OCTAVIA і флагман SUPERB.

Спеціально підготовлений автомобіль ŠKODA знову очолить головну колону гонщиків Тур де Франс. Червоний ŠKODA SUPERB виконає роль мобільного центру управління, з якого Крістіан Прюдомм (Christian Prudhomme) зможе управляти гонкою за допомогою сучасного комунікаційного обладнання. ŠKODA SUPERB - єдиний автомобіль на Тур де Франс, який перетинає фінішну лінію разом з учасниками.

106-а за рахунком гонка Тур де Франс пройде з 6 по 28 липня

Открытие мероприятия (Grand Départ) Тур де Франс состоится 6 июля в столице Бельгии Брюсселе, в честь пятикратного победителя Тур де Франс, легендарного бельгийского атлета Эдди Меркса (Eddy Merckx), который до сих пор удерживает рекорд гонки по количеству побед на этапах (34 раза). В этом году 176 велосипедистов преодолеют 21 этап общей протяженностью 3 640 километров: маршрут Тур де Франс пройдет через горные дороги в Альпах, включая перевалы Коль де Кар (Col de Cars), Коль д’Изоар (Col d'Izoard) и Галибье (Col du Galibier). Финиш состоится 28 июля на Елисейских полях в Париже.

ŠKODA також є ексклюзивним партнером офіційного мобільного застосування Tour de France, яке дозволяє уболівальникам залишатися в курсі всіх подій велогонки. На додаток до результатной таблиці і рядка, що біжить новин, воно також має функцію відстежування атлетів по GPS, доступ до їх біографій і багато іншого. Додаток абсолютно безкоштовно і доступно для операційних систем Android і iOS.

Історія ŠKODA почалася з виробництва велосипедів

Історія марки ŠKODA тісно пов'язана з велоспортом. У 1895 році засновники марки Вацлав Лаурин і Вацлав Клемент почали свій бізнес з виробництва велосипедів в Млада-Болеславі. Через десять років перший автомобіль марки зійшов з конвеєра - модель Voiturette A. Компанія Laurin & Klement об'єдналася з ŠKODA в 1925 році.
Чеський виробник підтримує також ряд інших національних і міжнародних спортивних подій, включаючи Тур Іспанії («Вуельта Іспанії», Vuelta a España). Велосипедні аксесуари є важливою складовою розширеної продукції бренду.

more
Оголошено результати міжнародного конкурсу «ŠKODA Challenge 2019»
C 27 по 30 червня пройшов 9-й міжнародний фінал конкурсу ŠKODA Challenge. 191 фахівець з 32 країн приїхали в сонячну і гостинну Хорватію, щоб взяти участь в змаганнях і підтвердити високий рівень кваліфікації на міжнародному рівні. За 9 років існування конкурсу для фахівців дилерської мережі участь в змаганні стало справою принципу і честі.
Одним з ключових етапів реалізації міжнародної стратегії розвитку ŠKODA є підвищення якості обслуговування клієнтів і рівня кваліфікації фахівців. Щорічно фахівці дилерській мережі змагаються за першість у своїй номінації, щоб підтвердити свій професіоналізм, рівень теоретичних знань та практичних навичок на міжнародному рівні.

Організатори 9-го фіналу ŠKODA Challenge приємно здивували учасників новими завданнями, в яких оцінювалося вміння працювати в команді та вирішувати складні завдання. Учасники з України були заявлені в трьох номінаціях: «Спеціаліст з продажу автомобілів», «Диспетчер-консультант» і «Електрик-діагност».

За підсумками міжнародного конкурсу, всі фахівці дилерської мережі «Єврокар», які взяли участь в «ŠKODA Challenge», отримали призові місця в своїх номінаціях:

3-е місце в номінації «Спеціаліст з продажу» зайняв Сергій Варібрус («Прага Авто», м.Київ);
6-е місце в номінації «Диспетчер-консультант» зайняв Олександр Безкоровайний («Автоцентр Київ», м.Київ);
9-е місце в номінації «Електрик-діагност» зайняв Віталій Шокотько («Авторесурс-Київ», м.Київ).
У командному заліку українська команда посіла 4-е місце серед 32 країн-учасниць.

ТОВ «Єврокар» дякує дилерам за роботу, відданість бренду і підтримку іміджу марки ŠKODA на високому рівні.

more
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Предлагаем вам посетить сайт Центру соціальних змін
©Дієслово 2009-2011 Поделиться в Twitter Поделиться в Facebook